Home > Produkty

Znajdź Produkt Dla Ciebie

ELGA LabWater opracowuje, buduje i instaluje systemy oczyszczania wody zaprojektowane tak, aby zapewnić Ci czystą wodę potrzebną do wykonania pracy w laboratorium.

PURELAB

Od wody klasy podstawowej do prostego rutynowego mycia i płukania po wodę ultraczystą (typu 1) do najbardziej krytycznych zastosowań naukowych i analitycznych, musisz mieć możliwość wyboru jakości wody do swoich zastosowań.

MEDICA

Współpracując z największymi firmami zajmującymi się diagnostyką kliniczną, zaprojektowaliśmy naszą bezkonkurencyjną gamę systemów do klinicznego oczyszczania wody MEDICA. Zastosowana technologia zapewnia najwyższą jakość wody do odczynników w laboratorium klinicznym (standardowa woda CLRW) i zapewnia przewidywalne koszty zużycia i eksploatacji.

CENTRA

CENTRA to modułowy system oczyszczania i dystrybucji przeznaczony do dostarczania wody typu I do typu III do pomieszczeń laboratoryjnych. Wysokie natężenie przepływu w tej gamie produktów doskonale odpowiada potrzebom średnich i dużych laboratoriów, a elastyczność integracji innych urządzeń w systemie spełnia zmieniające się wymagania laboratorium.

BIOPURE

Nasza seria BIOPURE oczyszcza wodę z kranu do czystości niezbędnej do spełnienia wymagań najnowszych standardów medycznych: EN15883, HTM2030/2031, NHS MESc32, MDA/HIS, ISO 15883 część 4, EN285